Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceremonia otwarcia Euro U21 w Lublinie. 11,4 tys. złotych za minutę widowiska

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2017 r. o 07:13 Powrót do artykułu
chyba przeceniacie to wydarzenie. otwarcie 2013 izrael ***s://***youtube.com/watch?v=80btyr5oq_e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulcje szkoda że tylko Polsad będzie transmitował ,przykre panowie z TVP  ,Kurski ,gdyby było otwarcie w Gdansku to wszystkie stacje hipokryzja Kurskiego i Canału plus ,mimo to życzę Lublinowi POWODZENIA i dobrej Marki czyli Lunelskie Smakuje ,przykro że brak biletu odkupie np za 50 zł czy są chętni ???????a nażekają flustraci co w życiu nic nie dokonali 2.Szkoda że brak strefy kibica lub pod  Zamkiem Duży Telewizor ,czy obok pływalni lub na placu po Farze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ janusz Naucz się pisać po polsku. Bo takie błędy odejmują twojej wypowiedzi jakąkolwiek wartość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan redachtor Dominik Smaga,Mistrz Świata o węszenia sensacji wszędzie gdzie tylko sie da.Panie Smaga relacja z meczu otwarcia będzie transmitowana na całą Europe i nie tylko,więc kwota 70 tysięcy za reklame Lublina,Polski w całej Europie a tak że po za nią tak naprawde nie jest żadnym wydatkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechy 2015 youtube.com/watch?v=aznnLRvQH5o Pewnie iw Lublinie pojawi się sporo wolnych biletów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa poniżej.Mam nadzieje że tak nie będzie jak na Euro w Czechach a przynajmniej na meczach naszej reprezentacji.Na mecze Polaków nie ma już od dawna biletów(fura z nich kupiona przez koników,zapewne jak by bilety były dostępne w ogólnej sprzedaży chociażby w punktach STSu i powiedzmy można było kupić góra cztery bilety na jedną osobe,i co więcej bilet byłby imienny bez możliwości przebókowania na inną osobe,to wtedy na mecze naprawde wybrały by sie te osoby co chcą kupiły bilety za 15 zł a nie za 150 zł u koników,a banda drobnych cwaniaczków nie zarobiła by na tych mistrzostwach) a przynajmniej oficjalnie,na stronie interntowej UEFA.A na mecz na naszej Arenie Szwecja vs Słowacja były dostępne jeszcze przedwczoraj,oficjalnie do kupienia za pierwotną cene(czyli 15 zł)ale ja ich nie kupowałem ,bo jestem zainteresowany tylko meczami naszej reprezentacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy powinniśmy eksploatować w komercyjnych imprezach nasze żydowskie dziedzictwo. Z drugiej strony, Lubelscy zawsze byli najmniej ortodoksyjni i najbardziej postępowi... Trzy-mam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki drobiazg umknął - tancerze występują ZA DARMO! - ciekawe, na co idą te pieniążki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujący tytuł..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk Żukowi Żuka Żuka. A tak na poważnie jakby to miało sens to by jakiś sponsor zapłacił albo kibice w cenie biletów a tak to tylko wyrzucanie pieniędzy z podatków w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gabriela Żuk z Centrum Kultury. – Głównym bohaterem będzie Sztukmistrz z Lublina. Na potrzeby ceremonii został skomponowany specjalny utwór inspirowany Henrykiem Wieniawskim – dodaje. Autorem tej muzyki jest lubelski kompozytor Gabriel Menet. - pani Gabriela i pan Gabriel są parą - widzę tu sprzeczność interesów - baba daje zarobić swojemu facetowi i to nie pierwszy raz. Z etycznego punktu widzenia coś tu jest nie halo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomóżcie ludzie.. Nie z lenistwa, ale bezsilności proszę. Gdzie można znaleźć program tej imprezy...? Owszem - nietrudno znaleźć info, że mecz o 20.45. No ale ta ceremonia..? Przeliczyli na minuty i złotówki, pochwalili, zganili... Ale nikt nigdzie nie podaje konkretów - jakiegoś prostego programu imprezy od początku. O której być, jeśli się chce być od początku!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O której ta Ceremonia Otwarcia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...